Olimp TCM Xplode – jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny jest dobrą alternatywą dla monohydratu, a jego przyjmowanie nie daje efektów ubocznych. Po suplementy na jego bazie warto sięgnąć, kiedy zależy nam na intensywniejszym przyroście masy mięśniowej. Suplementy z jabłczanem stymulują też zdolności wysiłkowe organizmu. Jednym z popularnych preparatów dostępnych na rynku jest Olimp TCM Xplode.

pol_pm_olimp-tcm-xplode-220g-7507_1

Przyjmowanie jabłczanu kreatyny powoduje zwiększenie wytrzymałości oraz siły sportowca. Zyskujemy zatem dodatkową energię do treningów. Jednocześnie jabłczan przyczynia się do przyspieszenia regeneracji po wysiłku. Efekty jeśli chodzi o przyrost masy mięśniowej są może nieco mniej spektakularne niż w przypadku monohydratu, jednak cechują się się wyższą trwałością i jakością.

Olimp TCM Xplode to zaawansowany produkt bazujący na jabłczanie kreatyny, oparty o koncepcję zmiany efektywności absorpcji kreatyny – ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM. Składniki tego blendu mają za zadnie obniżać efekt negatywnego wpływu kwaśnego pH soku żołądkowego na cząsteczkę kreatyny, ułatwiać wchłanianie kreatyny z przewodu pokarmowego do krwiobiegu (witamina B6) oraz ułatwić absorpcję kreatyny z układu krwionośnego do komórek mięśniowych, bez konieczności stosowania popularnych „transporterów kreatyny”. Psystem pomaga też utrzymywać fizjologiczną równowagę kwasowo-zasadową organizmu, zapewniając istnienie odpowiednich warunków fizyko-chemicznych w komórce mięśniowej, optymalnych dla stabilności fosfokreatyny i syntezy przy jej udziale ATP.

Preparat zawiera dobrze rozdrobniony jabłczan kreatyny, przebadany i bezpieczny pod względem chemicznym oraz mikrobiologicznym dla konsumenta. Jego stosowanie razem z dobrze rozplanowanym treningiem może zmaksymalizować i przyspieszyć efekty ćwiczeń.

One thought on “Olimp TCM Xplode – jabłczan kreatyny

  1. Często stosuje Olimp Xplode i jest to jedna z moich ulubionych kreatyn. Naprawdę czuć zwiększenie wytrzymałości i siły mięśni w okresie stosowania. Nie jest to jakieś duże skoki ale jest to odczuwalne. Bardzo dobry suplement.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *