Kiedy stosować jabłczan kreatyny?

Jabłczan kreatyny to jeden z najchętniej stosowanych suplementów diety. Spożywany jest głównie przez osoby intensywnie trenujące sporty siłowe, którym zależy na intensywnym wzroście masy mięśniowej. O czym świadczy ponadprzeciętna popularność tego składnika odżywczego? W jakich sytuacjach szczególnie warto go stosować?

Ogromną przewagą jabłczanu kreatyny nad innymi dostępnymi źródłami kwasu β-metyloguanidynooctowego jest jego znakomita przyswajalność. Preparaty takie jak Olimp Tcm zostały stworzone w innowacyjny sposób, wpływający niezwykle korzystnie na ich jakość. Skład produktu to połączenie trzech cząsteczek monowodzianu kreatyny i jednej cząsteczki jabłczanu. Ten ostatni element wpływa na zabezpieczenie grupy funkcyjnej kreatyny i odpowiada za zwiększenie jej przyswajalności przez organizm ludzki.

Kreatyna to związek, który bierze czynny udział w cyklu Krebsa, który jest najważniejszym procesem zachodzącym w mitochondriach komórki, wpływając bezpośrednio na wzrost energii podczas treningu, a w dalszej kolejności na rozrost komórek mięśniowych. Produkty takie jak olimp tcm wpływają znacznie na odbudowę ATP podczas wykonywania wysiłku fizycznego, co w sposób pozytywny przyczynia się do możliwości zmniejszenia przerw między seriami treningu.

Jabłczan kreatyny jest produktem bezpiecznym, jego stosowanie nie wiąże się z ewentualną możliwością pojawienia się efektów ubocznych. Jedynie długotrwałe przedawkowanie może wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Długotrwałe zażywanie zbyt dużych dawek preparatu może przyczyniać się do powstawania problemów żołądkowych i jelitowych, migren a także zwiększenia ciśnienia. krwi. W związku z tym decydując się na suplementację jabłczanu kreatyny zawsze należy decydować się na stosowanie środków, których jakość gwarantowana jest przez solidnych, doświadczonych producentów. Preparaty Olimp Tcm są połączeniem doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. W związku z tym, jeśli zależy nam na skutecznym i przede wszystkim bezpiecznym źródle kreatyny, to zakup produktów firmy Olimp będzie najlepszym rozwiązaniem.

pol_pm_Olimp-TCM-Xplode-220g--7507_1

Olimp TCM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *